Bagażniki i poprzeczki dachowe

Niezależnie od tego czy chcesz zamontować na swoim samochodzie box dachowy, czy może bagażnik rowerowy niezbędna będzie „baza” w postaci belek (poprzeczek) lub wykorzystując bagażnik dachowy. Tylko i wyłącznie ten sposób montażu ładunku zapewnia całkowite bezpieczeństwo i daje gwarancję bezproblemowego użytkowania. Na rynku dostępne są bagażniki samochodowe wykonane ze stali oraz z aluminium, a ich zastosowanie jest bardzo szerokie: począwszy od wykorzystania w trakcie rodzinnych wyjazdów i wakacji, po cięższe zastosowania w firmach transportowych, a nawet budowlanych.

Bagażnik dachowy montowany jest do specjalnych punktów montażowych w które wyposażone są praktycznie wszystkie dostępnie obecnie na rynku samochody. Dlatego niezbędne jest dobranie bagażnika odpowiedniego do naszego modelu. W przypadku jakichkolwiek problemów zapraszamy do kontaktu – chętnie udzielimy pomocy.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo także bogaty wybór porzeczek dachowych, które wykorzystywane są w samochodach z relingami otwartymi oraz zintegrowanymi. To rozwiązanie szczególnie popularne jest w samochodach typu kombi, VAN oraz SUV.

Pamiętaj, że odpowiedni montaż ładunku na dachu samochodu to bezpieczeństwo nie tylko Twoje, ale przede wszystkim innych uczestników ruchu drogowego – dlatego zawsze należy wybierać bagażniki dachowe sprawdzonych producentów. Personel naszego sklepu chętnie udzieli wskazówek i pomoże wybrać bagażnik samochodowy odpowiedni do potrzeb Klienta.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Just start searching...
close Shopping Cart
close Shopping Cart

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password