Alfa Romeo

Jesteśmy fanatykami motoryzacji, dlatego całkowicie rozumiemy, że nowo powstałe zarysowania lakieru potrafią całkowicie zepsuć nastrój, nie ważne czy nasz pojazd jest nowy, czy ma już swoje lata. Dodatkowo trzeba mieć świadomość, że z pozoru niegroźne uszkodzenia karoserii z upływem czasu mogą zmienić się w duże ogniska rdzy, których naprawa pochłania sporo pieniędzy. Ciągle niewielu kierowców zdaje sobie sprawę, że istnieje banalny sposób, który pozwala chronić nasz pojazd, a są nim listwy samochodowe. Co ważne są one proste w instalacji oraz pozwalają zaoszczędzić duże kwoty na naprawach blacharskich.

Dla właścicieli samochodów Alfa Romeo  posiadamy szeroki wybór produktów, w tym listwy na drzwi samochodowe nazywane również jako listwy boczne. Pomocne są właśnie przy zapobieganiu najczęstszym wgnieceniom powodowanym przez innych mało ostrożnych kierowców. Listwy na bok samochodu są wytrzymałe, nie tracą koloru i spełniają swoją funkcję efektywnie przez wiele lat.

W Perfect Auto znajdziecie Państwo także bogaty wybór nakładek do Alfy Romeo, w tym nakładki na progi. Występują one w różnych odmianach, a główną różnicą jest tworzywo z którego są wykonane. Nakładki na progi samochodowe można nabyć w wersji zrobionej z tworzywa sztucznego oraz stali, w tym też pokryte folią czarną lub z wzorem carbon. Kolejnym rodzajem nakładek są nakładki na zderzak, dzięki którym unikniesz problemów występujących w trakcie wkładania toreb. Listwa ochronna zderzaka dla samochodów marki Alfa Romeo to kolejny detal prewencyjny który można nabyć w PerfectAuto.pl. Szczególnie atrakcyjnie prezentują się również nakładki na rant klapy bagażnika. Taka listwa na bagażnik poprawia wygląd i chroni ten element.

Zachęcamy do sprawdzenia asortymentu listw samochodowych przeznaczonych dla pojazdów Alfa Romeo.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

close Shopping Cart
close Shopping Cart

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password