Audi

Jesteśmy wielbicielami motoryzacji, dlatego doskonale rozumiemy, że nowo powstałe wgniecenia karoserii potrafią skutecznie zepsuć nastrój, bez znaczenia czy nasz pojazd jest nowy, czy starszy. Ponadto wypada pamiętać, że z pozoru niegroźne uszkodzenia karoserii z czasem potrafią zmienić się w poważne ogniska rdzy, których naprawa wymaga sporo funduszy. Ciągle niewielu kierowców ma świadomość, że istnieje łatwy środek, który umożliwia chronić samochód, a są nim listwy samochodowe. Co znaczące są one banalne w montażu oraz pozwalają zaoszczędzić znaczne kwoty na interwencjach lakiernika.

Dla posiadaczy samochodów marki Audi posiadamy szeroką propozycję elementów ochronnych, jak na przykład listwy na drzwi samochodowe określane również jako listwy boczne. Użyteczne są właśnie przy zapobieganiu niezwykle częstym zniszczeniom generowanym przez innych mało ostrożnych kierowców. Listwy na bok samochodu są wytrzymałe, nie tracą koloru i służą efektywnie przez długi czas.

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo dodatkowo bogaty wybór nakładek do Audi, w tym nakładki na progi. Występują one w paru wariantach, a główną różnicą jest materiał z którego są wykonane. Nakładki na progi samochodowe dostępne są w wersji wykonanej z tworzywa sztucznego oraz stali, w tym także oklejone folią czarną lub z motywem carbon. Kolejnym typem nakładek są nakładki na zderzak, dzięki którym pozbędziesz się problemów powstających w trakcie wkładania toreb. Listwa ochronna zderzaka dla samochodów marki Audi to następny element zabezpieczający dostępny w Perfect Auto. Bardzo efektownie wyglądają także nakładki na rant klapy bagażnika. Taka listwa na bagażnik poprawia prezencję i zabezpiecza ten element.

Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem listw samochodowych skierowanych dla samochodów Audi.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Just start searching...
close Shopping Cart
close Shopping Cart

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password