BMW

Jesteśmy fanatykami czterech kółek, dlatego całkowicie rozumiemy, że wszystkie zarysowania lakieru potrafią całkowicie popsuć humor, nie ważne czy nasz pojazd jest nowy, czy ma już swoje lata. Poza tym trzeba pamiętać, że z pozoru niewielkie defekty lakieru z upływem czasu mogą przeistoczyć się w poważne ogniska korozji, których renowacja pochłania sporo pieniędzy. Nadal mała liczba kierowców zdaje sobie sprawę, że dostępny jest łatwy sposób, który umożliwia chronić auto, a są to listwy samochodowe. Co znaczące są one banalne w zamontowaniu oraz pozwalają zaoszczędzić duże kwoty pieniędzy na naprawach lakiernika.

Dla właścicieli pojazdów BMW  posiadamy szeroką ofertę elementów ochronnych, w tym listwy na drzwi samochodowe określane również jako listwy boczne. Pomocne są szczególnie przy zapobieganiu najczęstszym uszkodzeniom powodowanym przez innych lekkomyślnych kierowców. Listwy na bok samochodu są trwałe, nie tracą koloru i działają skutecznie przez wiele lat.

W naszym sklepie znajdą Państwo dodatkowo szeroki wybór nakładek do BMW, w tym nakładki na progi. Występują one w różnych rodzajach, a najważniejszą różnicą jest tworzywo z którego są wykonane. Nakładki na progi samochodowe występują w wersji wykonanej z tworzywa sztucznego lub stali, w tym także oklejane folią czarną lub z wzorem carbon. Kolejnym typem nakładek samochodowych są nakładki na zderzak, z pomocą których unikniesz defektów występujących podczas pakowania walizek. Listwa ochronna zderzaka dla samochodów firmy BMW to następny detal prewencyjny który można kupić w Perfect Auto. Bardzo interesująco prezentują się również nakładki na rant klapy bagażnika. Tego rodzaju listwa na bagażnik poprawia prezencję i zabezpiecza ten element.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą listw samochodowych dostępnych dla samochodów BMW.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Just start searching...
close Shopping Cart
close Shopping Cart

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password