Citroen

Jako pasjonaci motoryzacji całkowicie rozumiemy, że nowo powstałe zarysowania powłoki lakierniczej mogą całkowicie popsuć humor, bez znaczenia czy nasz pojazd jest całkowicie, czy starszy. Ponadto trzeba mieć świadomość, że z pozoru niewielkie defekty powłoki lakierniczej z czasem mogą zmienić się w poważne ogniska korozji, których naprawa pochłania sporo pieniędzy. Nadal niewielu właścicieli samochodów wie, że dostępny jest niedrogi środek, który umożliwia chronić samochód, a są nim listwy samochodowe. Co istotne są one nieskomplikowane w zamontowaniu a ponadto pozwalają zaoszczędzić duże kwoty pieniędzy na naprawach lakiernika.

Dla właścicieli samochodów Citroen posiadamy bogatą propozycję produktów, w tym listwy na drzwi samochodowe nazywane również jako listwy boczne. Pomocne są szczególnie przy zapobieganiu bardzo częstym wgnieceniom wyrządzanym przez innych mało ostrożnych kierowców. Listwy na bok samochodu są solidne, nie odbarwiają się i spełniają swoją funkcję z powodzeniem przez długi czas.

W naszym sklepie znajdziecie Państwo także bogaty wybór nakładek do Citroena, w tym nakładki na progi. Występują one w różnych rodzajach, a główną różnicą jest materiał z którego są wykonane. Nakładki na progi samochodowe dostępne są w wersji wykonanej z tworzyw sztucznych lub stali, w tym również oklejone folią czarną lub z motywem carbon. Innym typem nakładek samochodowych są nakładki na zderzak, z pomocą których pozbędziesz się uszkodzeń powstających podczas pakowania toreb. Listwa ochronna zderzaka dla samochodów marki Citroen to kolejny element prewencyjny który można nabyć w naszym sklepie. Wyjątkowo atrakcyjnie wyglądają również nakładki na rant klapy bagażnika. Taka listwa na bagażnik poprawia wygląd i chroni ten element.

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją listw samochodowych skierowanych dla samochodów Citroen.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Just start searching...
close Shopping Cart
close Shopping Cart

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password