Dacia

Jesteśmy pasjonatami czterech kółek, dlatego świetnie rozumiemy, że nowo powstałe uszkodzenia karoserii mogą skutecznie zepsuć nastrój, nie ważne czy nasz samochód jest całkowicie, czy starszy. Dodatkowo trzeba wiedzieć, że z pozoru niegroźne defekty powłoki lakierniczej z upływem czasu potrafią przeistoczyć się w groźne ogniska korozji, których naprawa wymaga sporo pieniędzy. Nadal mała liczba właścicieli pojazdów wie, że istnieje ekonomiczny środek, który pozwala zabezpieczyć auto, a są to listwy samochodowe. Co ważne są one łatwe w zamontowaniu a ponadto pozwalają zaoszczędzić spore kwoty pieniędzy na poprawkach lakierniczych.

Dla właścicieli samochodów marki Dacia posiadamy bogatą ofertę elementów ochronnych, w tym listwy na drzwi samochodowe określane też jako listwy boczne. Pomocne są zwłaszcza przy zapobieganiu niezwykle częstym zniszczeniom powodowanym przez innych nieostrożnych kierowców. Listwy na bok samochodu są solidne, nie zmieniają koloru i działają skutecznie przez długi czas.

W naszym sklepie znajdziecie Państwo ponadto szeroki wybór nakładek do Dacii, w tym nakładki na progi. Dostępne są one w paru rodzajach, a najważniejszą różnicą jest materiał z którego są zrobione. Nakładki na progi samochodowe dostępne są w wersji wykonanej z tworzywa sztucznego oraz stali, w tym także pokryte folią czarną lub z motywem carbon. Kolejnym rodzajem nakładek samochodowych są nakładki na zderzak, dzięki którym unikniesz problemów powstających w trakcie załadunku bagaży. Listwa ochronna zderzaka dla pojazdów firmy Dacia to kolejny detal prewencyjny który można kupić w PerfectAuto.pl. Wyjątkowo atrakcyjnie wyglądają również nakładki na rant klapy bagażnika. Taka listwa na bagażnik poprawia wygląd i zabezpiecza ten element.

Zapraszamy do sprawdzenia propozycji listw samochodowych przeznaczonych dla pojazdów marki Dacia.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Just start searching...
close Shopping Cart
close Shopping Cart

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password