Dodge

Jako fani czterech kółek świetnie rozumiemy, że nowo powstałe wgniecenia lakieru mogą zupełnie zepsuć humor, niezależnie czy nasz pojazd jest nowy, czy ma już swoje lata. Ponadto trzeba wiedzieć, że z pozoru niewielkie uszkodzenia powłoki lakierniczej po czasie mogą zmienić się w poważne ogniska korozji, których renowacja wymaga sporo pieniędzy. Ciągle niewielu kierowców zdaje sobie sprawę, że istnieje łatwy sposób, który pozwala zabezpieczyć nasz pojazd, a są nim listwy samochodowe. Co znaczące są one łatwe w montażu a ponadto pozwalają zaoszczędzić duże kwoty pieniędzy na poprawkach lakierniczych.

Dla właścicieli samochodów marki Dodge mamy bogaty wybór produktów, w tym listwy na drzwi samochodowe nazywane również jako listwy boczne. Użyteczne są szczególnie przy zapobieganiu najczęstszym zarysowaniom powodowanym przez innych nieuważnych kierowców. Listwy na bok samochodu są trwałe, nie zmieniają koloru i spełniają swoją funkcję z powodzeniem przez długi czas.

W naszym sklepie znajdą Państwo dodatkowo bogatą ofertę nakładek do Dodge, w tym nakładki na progi. Dostępne są one w kilku wariantach, a najbardziej istotną różnicą jest tworzywo z którego są wykonane. Nakładki na progi samochodowe dostępne są w wersji zrobionej z tworzywa sztucznego lub stali, w tym też oklejone folią czarną lub z wzorem carbon. Kolejnym typem nakładek samochodowych są nakładki na zderzak, z pomocą których pozbędziesz się defektów występujących podczas ładowania toreb. Listwa ochronna zderzaka dla samochodów marki Dodge to kolejny detal prewencyjny który można kupić w PerfectAuto.pl. Bardzo efektownie prezentują się też nakładki na rant klapy bagażnika. Tego rodzaju listwa na bagażnik polepsza prezencję i zabezpiecza ten element.

Namawiamy do zapoznania się z asortymentem listw samochodowych skierowanych dla samochodów Dodge.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Just start searching...
close Shopping Cart
close Shopping Cart

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password