Fiat

Jako miłośnicy motoryzacji doskonale rozumiemy, że wszystkie zarysowania lakieru mogą zupełnie zepsuć nastrój, bez znaczenia czy nasz samochód jest całkowicie, czy ma już swoje lata. Dodatkowo trzeba mieć świadomość, że z pozoru niegroźne uszkodzenia lakieru z czasem mogą zmienić się w groźne ogniska rdzy, których renowacja wymaga całkiem sporo funduszy. Ciągle niewielu kierowców ma świadomość, że dostępny jest łatwy środek, który pozwala zabezpieczyć auto, a są nim listwy samochodowe. Co istotne są one proste w montażu a ponadto pozwalają zaoszczędzić spore kwoty pieniędzy na interwencjach lakiernika.

Dla posiadaczy samochodów Fiat posiadamy szeroki wybór produktów, w tym listwy na drzwi samochodowe określane też jako listwy boczne. Pomocne są szczególnie przy zapobieganiu najczęstszym zarysowaniom generowanym przez innych nieostrożnych kierowców. Listwy na bok samochodu są wytrzymałe, nie tracą koloru i spełniają swoje zadanie z powodzeniem przez długi czas.

W Perfect Auto znajdziecie Państwo dodatkowo szeroki wybór nakładek do Fiata, w tym nakładki na progi. Dostępne są one w kilku wariantach, a najbardziej istotną różnicą jest materiał z którego są zrobione. Nakładki na progi samochodowe występują w wersji zrobionej z tworzyw sztucznych oraz stali, w tym także pokryte folią czarną lub z motywem carbon. Kolejnym rodzajem nakładek samochodowych są nakładki na zderzak, dzięki którym pozbędziesz się uszkodzeń powstających w trakcie wkładania walizek. Listwa ochronna zderzaka dla pojazdów firmy Fiat to kolejny element prewencyjny dostępny w naszym sklepie. Niezwykle interesująco wyglądają również nakładki na rant klapy bagażnika. Tego rodzaju listwa na bagażnik poprawia wygląd i chroni ten element.

Zachęcamy do prześledzenia oferty listw samochodowych przeznaczonych dla pojazdów marki Fiat.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Just start searching...
close Shopping Cart
close Shopping Cart

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password