Ford

Jako fani motoryzacji całkowicie rozumiemy, że wszystkie wgniecenia karoserii mogą całkowicie zepsuć nastrój, nie ważne czy nasz pojazd jest całkowicie, czy starszy. Poza tym wypada pamiętać, że z pozoru nieszkodliwe uszkodzenia karoserii z upływem czasu mogą przeistoczyć się w niebezpieczne ogniska rdzy, których renowacja wymaga sporo funduszy. Nadal niewielu kierowców wie, że dostępny jest niedrogi sposób, który pozwala zabezpieczyć nasz pojazd, a są to listwy samochodowe. Co ważne są one nieskomplikowane w instalacji oraz pozwalają zaoszczędzić znaczne kwoty na naprawach blacharskich.

Dla posiadaczy pojazdów Ford posiadamy szeroką ofertę produktów, jak na przykład listwy na drzwi samochodowe określane również jako listwy boczne. Użyteczne są właśnie przy zapobieganiu bardzo częstym zarysowaniom powodowanym przez innych mało ostrożnych kierowców. Listwy na bok samochodu są wytrzymałe, nie odbarwiają się i spełniają swoje zadanie efektywnie przez długi czas.

W PerfectAuto.pl znajdą Państwo ponadto bogatą ofertę nakładek do Forda, w tym nakładki na progi. Występują one w paru wariantach, a główną różnicą jest tworzywo z którego są wykonane. Nakładki na progi samochodowe można nabyć w wersji zrobionej z tworzyw sztucznych lub stali, w tym też pokryte folią czarną lub z motywem carbon. Innym rodzajem nakładek są nakładki na zderzak, dzięki którym unikniesz problemów występujących w trakcie wkładania walizek. Listwa ochronna zderzaka dla samochodów firmy Ford to kolejny detal zabezpieczający dostępny w PerfectAuto.pl. Bardzo efektownie wyglądają również nakładki na rant klapy bagażnika. Tego typu listwa na bagażnik poprawia wygląd i zabezpiecza ten element.

Zachęcamy do zapoznania się z propozycją listw samochodowych przeznaczonych dla samochodów firmy Ford.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Just start searching...
close Shopping Cart
close Shopping Cart

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password