Iveco

Jako miłośnicy motoryzacji doskonale rozumiemy, że nowo powstałe uszkodzenia karoserii potrafią skutecznie popsuć nastrój, bez znaczenia czy nasz pojazd jest nowy, czy ma już swoje lata. Dodatkowo trzeba wiedzieć, że początkowo niegroźne uszkodzenia lakieru po czasie potrafią zmienić się w poważne ogniska rdzy, których naprawa wymaga całkiem sporo pieniędzy. Nadal mała liczba kierowców zdaje sobie sprawę, że istnieje banalny środek, który pozwala chronić nasz pojazd, a są nim listwy samochodowe. Co znaczące są one proste w instalacji a ponadto pozwalają zaoszczędzić spore kwoty pieniędzy na interwencjach lakiernika.

Dla posiadaczy samochodów marki Iveco mamy bogatą ofertę akcesoriów, w tym listwy na drzwi samochodowe nazywane również jako listwy boczne. Pomocne są właśnie przy zapobieganiu bardzo częstym zniszczeniom powodowanym przez innych lekkomyślnych kierowców. Listwy na bok samochodu są trwałe, nie tracą koloru i służą skutecznie przez wiele lat.

W Perfect Auto znajdą Państwo także szeroką ofertę nakładek do Iveco, w tym nakładki na progi. Występują one w paru odmianach, a najważniejszą różnicą jest materiał z którego są zrobione. Nakładki na progi samochodowe dostępne są w wersji zrobionej z tworzyw sztucznych lub stali, w tym również oklejone folią czarną lub z motywem carbon. Następnym rodzajem nakładek samochodowych są nakładki na zderzak, dzięki którym pozbędziesz się problemów powstających podczas wkładania bagaży. Listwa ochronna zderzaka dla samochodów firmy Iveco to kolejny element prewencyjny dostępny w Perfect Auto. Szczególnie atrakcyjnie prezentują się także nakładki na rant klapy bagażnika. Taka listwa na bagażnik poprawia wygląd i chroni ten element.

Zachęcamy do prześledzenia propozycji listw samochodowych skierowanych dla samochodów Iveco.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Just start searching...
close Shopping Cart
close Shopping Cart

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password