Jeep

Jesteśmy pasjonatami czterech kółek, dlatego świetnie rozumiemy, że nowe uszkodzenia powłoki lakierniczej potrafią zupełnie zepsuć nastrój, nie ważne czy nasz samochód jest całkowicie, czy ma już swoje lata. Dodatkowo wypada pamiętać, że z pozoru niegroźne uszkodzenia powłoki lakierniczej po czasie potrafią zmienić się w niebezpieczne ogniska korozji, których naprawa pochłania sporo funduszy. Nadal mała liczba kierowców zdaje sobie sprawę, że dostępny jest banalny środek, który umożliwia zabezpieczyć auto, a są to listwy samochodowe. Co znaczące są one banalne w montażu a także pozwalają zaoszczędzić duże kwoty pieniędzy na interwencjach lakierniczych.

Dla właścicieli samochodów Jeep mamy szeroką ofertę produktów, w tym listwy na drzwi samochodowe nazywane też jako listwy boczne. Przydatne są szczególnie przy zapobieganiu bardzo częstym zarysowaniom generowanym przez innych nieuważnych kierowców. Listwy na bok samochodu są solidne, nie odbarwiają się i spełniają swoje zadanie z powodzeniem przez długi czas.

W PerfectAuto.pl znajdziecie Państwo również szeroką ofertę nakładek do Jeepa, w tym nakładki na progi. Występują one w kilku rodzajach, a najważniejszą różnicą jest surowiec z którego są zrobione. Nakładki na progi samochodowe można nabyć w wersji zrobionej z tworzyw sztucznych oraz stali, w tym też oklejane folią czarną lub z wzorem carbon. Następnym typem nakładek są nakładki na zderzak, z pomocą których unikniesz defektów występujących podczas pakowania toreb. Listwa ochronna zderzaka dla pojazdów firmy Jeep to następny element prewencyjny dostępny w naszym sklepie. Bardzo efektownie wyglądają też nakładki na rant klapy bagażnika. Tego typu listwa na bagażnik polepsza wygląd i zabezpiecza ten element.

Zachęcamy do zapoznania się z propozycją listw samochodowych skierowanych dla samochodów firmy Jeep.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Just start searching...
close Shopping Cart
close Shopping Cart

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password