Kia

Jesteśmy wielbicielami motoryzacji, dlatego doskonale rozumiemy, że nowo powstałe zarysowania powłoki lakierniczej mogą zupełnie popsuć nastrój, bez znaczenia czy nasz pojazd jest nowy, czy starszy. Dodatkowo należy mieć świadomość, że z pozoru nieszkodliwe defekty powłoki lakierniczej z czasem mogą zmienić się w niebezpieczne ogniska rdzy, których naprawa pochłania sporo funduszy. Nadal niewielu właścicieli samochodów zdaje sobie sprawę, że istnieje ekonomiczny środek, który pozwala chronić nasz pojazd, a są nim listwy samochodowe. Co znaczące są one łatwe w instalacji a ponadto pozwalają zaoszczędzić znaczne kwoty na naprawach blacharskich.

Dla posiadaczy samochodów Kia mamy bogaty wybór elementów ochronnych, jak na przykład listwy na drzwi samochodowe nazywane również jako listwy boczne. Pomocne są właśnie przy zapobieganiu niezwykle częstym uszkodzeniom wyrządzanym przez innych nieostrożnych kierowców. Listwy na bok samochodu są solidne, nie odbarwiają się i spełniają swoją funkcję z powodzeniem przez długi czas.

W naszym sklepie znajdą Państwo także szeroki wybór nakładek do Kia, w tym nakładki na progi. Występują one w paru odmianach, a najważniejszą różnicą jest materiał z którego są wykonane. Nakładki na progi samochodowe można nabyć w wersji wykonanej z tworzywa sztucznego oraz stali, w tym także oklejone folią czarną lub z motywem carbon. Kolejnym rodzajem nakładek samochodowych są nakładki na zderzak, z pomocą których unikniesz problemów występujących w trakcie załadunku toreb. Listwa ochronna zderzaka dla samochodów firmy Kia to kolejny detal zabezpieczający który można nabyć w PerfectAuto.pl. Szczególnie interesująco prezentują się także nakładki na rant klapy bagażnika. Taka listwa na bagażnik poprawia wygląd i zabezpiecza ten element.

Namawiamy do prześledzenia asortymentu listw samochodowych dostępnych dla pojazdów marki Kia.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Just start searching...
close Shopping Cart
close Shopping Cart

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password