Lancia

Jako miłośnicy motoryzacji doskonale rozumiemy, że nowe uszkodzenia karoserii potrafią skutecznie zepsuć humor, niezależnie czy nasz samochód jest nowy, czy starszy. Poza tym trzeba pamiętać, że początkowo nieszkodliwe uszkodzenia lakieru po czasie potrafią zmienić się w poważne ogniska rdzy, których renowacja pochłania sporo pieniędzy. Ciągle mała liczba kierowców wie, że istnieje banalny sposób, który umożliwia chronić samochód, a są to listwy samochodowe. Co ważne są one proste w zamontowaniu a ponadto pozwalają zaoszczędzić znaczne kwoty na interwencjach blacharskich.

Dla posiadaczy samochodów marki Lancia posiadamy szeroką ofertę elementów ochronnych, w tym listwy na drzwi samochodowe nazywane też jako listwy boczne. Przydatne są szczególnie przy zapobieganiu najczęstszym zarysowaniom generowanym przez innych nieuważnych kierowców. Listwy na bok samochodu są solidne, nie tracą koloru i spełniają swoją funkcję skutecznie przez długi czas.

W PerfectAuto.pl znajdą Państwo również szeroki wybór nakładek do Lancia, w tym nakładki na progi. Występują one w różnych rodzajach, a główną różnicą jest materiał z którego są wykonane. Nakładki na progi samochodowe występują w wersji wykonanej z tworzywa oraz stali, w tym również oklejone folią czarną lub z motywem carbon. Kolejnym rodzajem nakładek są nakładki na zderzak, dzięki którym unikniesz uszkodzeń występujących w trakcie ładowania walizek. Listwa ochronna zderzaka dla pojazdów firmy Lancia to kolejny detal ochronny który można nabyć w PerfectAuto.pl. Niezwykle atrakcyjnie wyglądają również nakładki na rant klapy bagażnika. Tego rodzaju listwa na bagażnik polepsza wygląd i zabezpiecza ten element.

Zachęcamy do prześledzenia asortymentu listw samochodowych dedykowanych dla samochodów marki Lancia.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Just start searching...
close Shopping Cart
close Shopping Cart

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password