MAN

Jako miłośnicy czterech kółek całkowicie rozumiemy, że wszystkie zarysowania karoserii mogą całkowicie zepsuć nastrój, niezależnie czy nasz pojazd jest nowy, czy ma już swoje lata. Poza tym wypada mieć świadomość, że początkowo niegroźne defekty powłoki lakierniczej z czasem mogą przeistoczyć się w poważne ogniska korozji, których naprawa wymaga sporo funduszy. Nadal mała liczba kierowców zdaje sobie sprawę, że dostępny jest ekonomiczny sposób, który umożliwia chronić auto, a są nim listwy samochodowe. Co istotne są one nieskomplikowane w instalacji oraz pozwalają zaoszczędzić spore kwoty pieniędzy na naprawach blacharskich.

Dla właścicieli pojazdów MAN mamy bogaty wybór akcesoriów, jak na przykład listwy na drzwi samochodowe nazywane również jako listwy boczne. Użyteczne są właśnie przy zapobieganiu najczęstszym uszkodzeniom generowanym przez innych mało ostrożnych kierowców. Listwy na bok samochodu są trwałe, nie tracą koloru i spełniają swoje zadanie skutecznie przez długi czas.

W PerfectAuto.pl znajdziecie Państwo ponadto bogaty wybór nakładek do MANa, w tym nakładki na progi. Dostępne są one w różnych odmianach, a główną różnicą jest materiał z którego są zrobione. Nakładki na progi samochodowe występują w wersji zrobionej z tworzywa sztucznego lub stali, w tym też oklejone folią czarną lub z motywem carbon. Innym typem nakładek są nakładki na zderzak, z pomocą których unikniesz defektów występujących podczas wkładania toreb. Listwa ochronna zderzaka dla samochodów marki MAN to kolejny detal prewencyjny dostępny w Perfect Auto. Niezwykle interesująco wyglądają także nakładki na rant klapy bagażnika. Taka listwa na bagażnik polepsza wygląd i chroni ten element.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą listw samochodowych skierowanych dla samochodów marki MAN.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Just start searching...
close Shopping Cart
close Shopping Cart

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password