Mercedes-Benz

Jako pasjonaci motoryzacji całkowicie rozumiemy, że nowo powstałe zarysowania powłoki lakierniczej potrafią zupełnie zepsuć nastrój, niezależnie czy nasz pojazd jest całkowicie, czy ma już swoje lata. Ponadto trzeba wiedzieć, że początkowo niewielkie uszkodzenia karoserii z upływem czasu potrafią przeistoczyć się w groźne ogniska korozji, których renowacja wymaga całkiem sporo funduszy. Nadal niewielu właścicieli samochodów ma świadomość, że dostępny jest banalny środek, który umożliwia chronić samochód, a są to listwy samochodowe. Co znaczące są one łatwe w instalacji a ponadto pozwalają zaoszczędzić znaczne kwoty pieniędzy na naprawach blacharskich.

Dla właścicieli pojazdów marki Mercedes-Benz posiadamy szeroki wybór akcesoriów, w tym listwy na drzwi samochodowe nazywane również jako listwy boczne. Przydatne są zwłaszcza przy zapobieganiu bardzo częstym uszkodzeniom generowanym przez innych nieostrożnych kierowców. Listwy na bok samochodu są solidne, nie tracą koloru i spełniają swoje zadanie skutecznie przez wiele lat.

W Perfect Auto znajdziecie Państwo także bogatą ofertę nakładek do Mercedesa, w tym nakładki na progi. Dostępne są one w paru rodzajach, a główną różnicą jest tworzywo z którego są wykonane. Nakładki na progi samochodowe dostępne są w wersji zrobionej z tworzywa oraz stali, w tym również oklejane folią czarną lub z motywem carbon. Kolejnym typem nakładek są nakładki na zderzak, dzięki którym unikniesz defektów występujących w trakcie załadunku toreb. Listwa ochronna zderzaka dla samochodów marki Mercedes to kolejny element prewencyjny który można nabyć w naszym sklepie. Bardzo atrakcyjnie wyglądają też nakładki na rant klapy bagażnika. Taka listwa na bagażnik polepsza wygląd i zabezpiecza ten element.

Zachęcamy do prześledzenia asortymentu listw samochodowych przeznaczonych dla samochodów marki Mercedes-Benz.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Just start searching...
close Shopping Cart
close Shopping Cart

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password