Mini

Jako pasjonaci czterech kółek doskonale rozumiemy, że nowe zarysowania karoserii mogą skutecznie zepsuć humor, niezależnie czy nasz pojazd jest nowy, czy ma już swoje lata. Poza tym wypada pamiętać, że początkowo nieszkodliwe defekty karoserii z czasem mogą przeistoczyć się w groźne ogniska korozji, których naprawa wymaga całkiem sporo pieniędzy. Ciągle mała liczba kierowców ma świadomość, że istnieje banalny środek, który pozwala chronić nasz pojazd, a są to listwy samochodowe. Co istotne są one łatwe w zamontowaniu a także pozwalają zaoszczędzić duże kwoty na naprawach lakierniczych.

Dla posiadaczy samochodów Mini posiadamy bogaty wybór akcesoriów, jak na przykład listwy na drzwi samochodowe nazywane też jako listwy boczne. Użyteczne są zwłaszcza przy zapobieganiu niezwykle częstym wgnieceniom powodowanym przez innych nieostrożnych kierowców. Listwy na bok samochodu są wytrzymałe, nie zmieniają koloru i spełniają swoją funkcję efektywnie przez wiele lat.

W PerfectAuto.pl znajdziecie Państwo także bogatą ofertę nakładek do Mini, w tym nakładki na progi. Występują one w kilku wariantach, a najważniejszą różnicą jest materiał z którego są wykonane. Nakładki na progi samochodowe występują w wersji wykonanej z tworzywa sztucznego lub stali, w tym również oklejane folią czarną lub z motywem carbon. Innym typem nakładek są nakładki na zderzak, z pomocą których pozbędziesz się uszkodzeń powstających podczas pakowania toreb. Listwa ochronna zderzaka dla samochodów firmy Mini to kolejny detal ochronny dostępny w PerfectAuto.pl. Niezwykle atrakcyjnie prezentują się także nakładki na rant klapy bagażnika. Tego rodzaju listwa na bagażnik polepsza wygląd i chroni ten element.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą listw samochodowych dedykowanych dla pojazdów Mini.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Just start searching...
close Shopping Cart
close Shopping Cart

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password