Opel

Jesteśmy fanatykami czterech kółek, dlatego doskonale rozumiemy, że wszystkie uszkodzenia powłoki lakierniczej potrafią zupełnie popsuć nastrój, bez znaczenia czy nasz pojazd jest nowy, czy ma już swoje lata. Poza tym należy mieć świadomość, że z pozoru niegroźne uszkodzenia karoserii z czasem mogą przeistoczyć się w groźne ogniska rdzy, których naprawa pochłania sporo pieniędzy. Nadal niewielu kierowców wie, że dostępny jest niedrogi sposób, który umożliwia zabezpieczyć auto, a są nim listwy samochodowe. Co ważne są one nieskomplikowane w instalacji a także pozwalają zaoszczędzić duże kwoty pieniędzy na naprawach lakiernika.

Dla posiadaczy pojazdów Opel mamy szeroką propozycję produktów, w tym listwy na drzwi samochodowe określane też jako listwy boczne. Przydatne są zwłaszcza przy zapobieganiu najczęstszym zarysowaniom generowanym przez innych mało ostrożnych kierowców. Listwy na bok samochodu są solidne, nie odbarwiają się i spełniają swoje zadanie z powodzeniem przez długi czas.

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo także bogaty wybór nakładek do Opla, w tym nakładki na progi. Występują one w kilku odmianach, a główną różnicą jest surowiec z którego są zrobione. Nakładki na progi samochodowe można nabyć w wersji zrobionej z tworzywa sztucznego oraz stali, w tym także oklejane folią czarną lub z wzorem carbon. Następnym typem nakładek są nakładki na zderzak, z pomocą których pozbędziesz się defektów powstających podczas załadunku walizek. Listwa ochronna zderzaka dla pojazdów marki Opel to kolejny element zabezpieczający który można kupić w Perfect Auto. Niezwykle efektownie prezentują się też nakładki na rant klapy bagażnika. Taka listwa na bagażnik polepsza wygląd i chroni ten element.

Namawiamy do sprawdzenia oferty listw samochodowych dedykowanych dla samochodów firmy Opel.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Just start searching...
close Shopping Cart
close Shopping Cart

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password