Renault

Jesteśmy pasjonatami motoryzacji, dlatego doskonale rozumiemy, że nowo powstałe uszkodzenia powłoki lakierniczej mogą zupełnie zepsuć humor, bez znaczenia czy nasz pojazd jest nowy, czy starszy. Dodatkowo trzeba wiedzieć, że początkowo nieszkodliwe defekty powłoki lakierniczej z upływem czasu mogą przeistoczyć się w duże ogniska rdzy, których renowacja wymaga całkiem sporo funduszy. Ciągle mała liczba właścicieli pojazdów wie, że dostępny jest niedrogi sposób, który pozwala zabezpieczyć nasz pojazd, a są to listwy samochodowe. Co znaczące są one proste w montażu a także pozwalają zaoszczędzić duże kwoty pieniędzy na interwencjach lakierniczych.

Dla właścicieli samochodów Renault mamy bogaty wybór elementów ochronnych, jak na przykład listwy na drzwi samochodowe określane też jako listwy boczne. Pomocne są właśnie przy zapobieganiu najczęstszym wgnieceniom generowanym przez innych lekkomyślnych kierowców. Listwy na bok samochodu są solidne, nie zmieniają koloru i działają z powodzeniem przez wiele lat.

W Perfect Auto znajdą Państwo również szeroki wybór nakładek do Renault, w tym nakładki na progi. Dostępne są one w różnych wariantach, a główną różnicą jest surowiec z którego są zrobione. Nakładki na progi samochodowe występują w wersji wykonanej z tworzyw sztucznych lub stali, w tym także oklejane folią czarną lub z motywem carbon. Kolejnym rodzajem nakładek są nakładki na zderzak, z pomocą których pozbędziesz się uszkodzeń występujących w trakcie wkładania bagaży. Listwa ochronna zderzaka dla pojazdów marki Renault to kolejny element prewencyjny który można kupić w Perfect Auto. Niezwykle efektownie prezentują się również nakładki na rant klapy bagażnika. Taka listwa na bagażnik polepsza prezencję i chroni ten element.

Zachęcamy do sprawdzenia asortymentu listw samochodowych dedykowanych dla samochodówRenault .

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Just start searching...
close Shopping Cart
close Shopping Cart

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password