Seat

Jesteśmy fanatykami motoryzacji, dlatego doskonale rozumiemy, że wszystkie uszkodzenia powłoki lakierniczej potrafią zupełnie popsuć humor, nie ważne czy nasz samochód jest nowy, czy ma już swoje lata. Dodatkowo wypada mieć świadomość, że początkowo niewielkie defekty karoserii z upływem czasu mogą zmienić się w duże ogniska korozji, których renowacja pochłania całkiem sporo pieniędzy. Ciągle niewielu właścicieli pojazdów ma świadomość, że dostępny jest banalny sposób, który umożliwia chronić auto, a są nim listwy samochodowe. Co ważne są one nieskomplikowane w montażu a także pozwalają zaoszczędzić duże kwoty pieniędzy na interwencjach lakiernika.

Dla posiadaczy pojazdów Seat posiadamy bogatą ofertę elementów ochronnych, jak na przykład listwy na drzwi samochodowe określane też jako listwy boczne. Pomocne są zwłaszcza przy zapobieganiu bardzo częstym uszkodzeniom generowanym przez innych nieostrożnych kierowców. Listwy na bok samochodu są wytrzymałe, nie tracą koloru i służą efektywnie przez długi czas.

W PerfectAuto.pl znajdą Państwo także szeroki wybór nakładek do Seata, w tym nakładki na progi. Dostępne są one w kilku odmianach, a główną różnicą jest materiał z którego są zrobione. Nakładki na progi samochodowe można nabyć w wersji wykonanej z tworzywa oraz stali, w tym również oklejone folią czarną lub z wzorem carbon. Innym typem nakładek samochodowych są nakładki na zderzak, z pomocą których unikniesz uszkodzeń powstających w trakcie wkładania walizek. Listwa ochronna zderzaka dla pojazdów firmy Seat to kolejny element prewencyjny dostępny w Perfect Auto. Wyjątkowo efektownie prezentują się też nakładki na rant klapy bagażnika. Taka listwa na bagażnik poprawia wygląd i zabezpiecza ten element.

Zachęcamy do prześledzenia asortymentu listw samochodowych dostępnych dla pojazdów marki Seat.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Just start searching...
close Shopping Cart
close Shopping Cart

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password