SsangYong

Jesteśmy fanatykami motoryzacji, dlatego świetnie rozumiemy, że wszystkie wgniecenia karoserii potrafią skutecznie zepsuć humor, niezależnie czy nasz pojazd jest całkowicie, czy starszy. Dodatkowo wypada pamiętać, że z pozoru niewielkie uszkodzenia karoserii po czasie mogą przeistoczyć się w poważne ogniska korozji, których naprawa wymaga całkiem sporo pieniędzy. Nadal niewielu właścicieli samochodów wie, że dostępny jest niedrogi sposób, który umożliwia chronić auto, a są nim listwy samochodowe. Co znaczące są one proste w montażu a ponadto pozwalają zaoszczędzić spore kwoty na naprawach lakierniczych.

Dla właścicieli pojazdów SsangYong posiadamy bogaty wybór produktów, w tym listwy na drzwi samochodowe nazywane również jako listwy boczne. Pomocne są właśnie przy zapobieganiu niezwykle częstym zarysowaniom powodowanym przez innych mało ostrożnych kierowców. Listwy na bok samochodu są solidne, nie odbarwiają się i spełniają swoje zadanie efektywnie przez wiele lat.

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo ponadto szeroki wybór nakładek do SsangYong, w tym nakładki na progi. Dostępne są one w kilku rodzajach, a główną różnicą jest tworzywo z którego są wykonane. Nakładki na progi samochodowe dostępne są w wersji zrobionej z tworzyw sztucznych lub stali, w tym też oklejane folią czarną lub z motywem carbon. Innym typem nakładek samochodowych są nakładki na zderzak, dzięki którym unikniesz defektów powstających podczas ładowania bagaży. Listwa ochronna zderzaka dla pojazdów marki SsangYong to następny element zabezpieczający dostępny w naszym sklepie. Bardzo interesująco wyglądają również nakładki na rant klapy bagażnika. Taka listwa na bagażnik poprawia prezencję i zabezpiecza ten element.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą listw samochodowych dostępnych dla pojazdów marki SsangYong.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Just start searching...
close Shopping Cart
close Shopping Cart

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password