TATA

Jesteśmy wielbicielami motoryzacji, dlatego doskonale rozumiemy, że nowe uszkodzenia karoserii potrafią całkowicie popsuć humor, nie ważne czy nasz samochód jest całkowicie, czy starszy. Ponadto należy mieć świadomość, że początkowo niewielkie defekty karoserii po czasie mogą przeistoczyć się w niebezpieczne ogniska rdzy, których renowacja wymaga sporo funduszy. Ciągle niewielu właścicieli samochodów ma świadomość, że dostępny jest niedrogi sposób, który pozwala chronić auto, a są nim listwy samochodowe. Co znaczące są one łatwe w instalacji a także pozwalają zaoszczędzić duże kwoty pieniędzy na interwencjach lakierniczych.

Dla posiadaczy pojazdów TATA mamy szeroki wybór elementów ochronnych, w tym listwy na drzwi samochodowe określane też jako listwy boczne. Przydatne są właśnie przy zapobieganiu najczęstszym uszkodzeniom powodowanym przez innych mało ostrożnych kierowców. Listwy na bok samochodu są solidne, nie zmieniają koloru i służą skutecznie przez długi czas.

W PerfectAuto.pl znajdą Państwo ponadto szeroką ofertę nakładek do TATA, w tym nakładki na progi. Występują one w różnych odmianach, a najbardziej istotną różnicą jest tworzywo z którego są wykonane. Nakładki na progi samochodowe występują w wersji zrobionej z tworzywa sztucznego lub stali, w tym również oklejone folią czarną lub z wzorem carbon. Kolejnym rodzajem nakładek są nakładki na zderzak, dzięki którym unikniesz problemów powstających w trakcie ładowania bagaży. Listwa ochronna zderzaka dla pojazdów firmy TATA to następny detal zabezpieczający który można kupić w PerfectAuto.pl. Niezwykle interesująco prezentują się również nakładki na rant klapy bagażnika. Taka listwa na bagażnik polepsza wygląd i chroni ten element.

Namawiamy do zapoznania się z asortymentem listw samochodowych przeznaczonych dla pojazdów firmy TATA.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Just start searching...
close Shopping Cart
close Shopping Cart

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password